Prihlásenie

Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Mailing list

Meniny


Dnes má sviatok

Nový Web ?

Potrebujete nový Web ?

Aj my bežíme pod nimi !!!

Dlhé roky a maximálna spokojnosť

Návšteva v Zlíne

Neoficiálna návšteva u predsedu UKZ v Zlíne.

Dňa 30 mája 2010 sme sa po ceste domov z Festivalu záhad v Chotěboři zastavili na neoficiálnej návšteve u vedúceho nášho členského UFO klubu Zlín, pána Petra Piku.

Dohodli sme návštevu len cez internet ale v období prístrojov GPS sme si na to trúfli. Cestu značne komplikovali rôzne obchádzky, kedy nás GPS potom viedlo aj na poľné cesty, pravda v tomto upršanom počasí úplne neschodné ale nakoniec sme šťastne dorazili. Po úprimnom zvítaní a vzájomnom predstavení sa nás pozval dnu. Tam na nás čakali doslova lukulské hody, príslovečná moravská (slovanská) pohostinnosť sa na plno prejavila.


Rozprúdila sa družná, priateľská debata o všetkom možnom, no najme okolo UFO a iných záhadách. Na záver nás nečakane obdaroval papierovou formou časopisu Pegas (vydávaného UFO klubom Zlín) a bolo nám nesmierne ľúto, že sa musíme ponáhľať a nemôžeme ostať dlhšie. No cez internet sme v neustálom spojení a verím tomu, že toto stretnutie rozhodne nebolo posledné.


Čo dodať ? Len prianie aby každé stretnutie prebiehalo v takej úprimnej, priateľskej atmosfére, keď čas letí tak rýchlo a človek by si toho ešte toľko chcel povedať.

WUMa.This page is copyright (c) 1996-2014
www.aufob.org

Komentáre

Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Pridať komentár

Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.

Hodnotenia

Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Vygenerované za: 0,12 sekúnd
1,917,972 návštev